[BGSAMP]BREZNICA[SERVER]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

кандидатура за адмнистратор(екземпляр)

Go down

кандидатура за адмнистратор(екземпляр) Empty кандидатура за адмнистратор(екземпляр)

Post by peanut Sun Sep 01, 2019 4:46 pm

Всички, които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят като пуснат нова тема в този раздел.


Ето го и образеца :
1) На колко години сте? -
2) Ник в сървъра -
3) Защо искате да получите права в сървъра? -
4) От къде сте? -
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? -
6) Колко често и откога посещавате сървъра?
7) Данни за връзка? -
cheers cheers albino confused



Предупреждение : Съобщения от рода: "Админе дай ми ЗА на кандидатурата", "Админе виж ми кандидатурата", "Админе може ли да ми прегледаш кандидатурата?" не са във ваша полза.
Пример за Кандидатура

1) На колко години сте? - 16
2) Ник в сървъра - Player
3) Защо искате да получите права? - Защото когато няма админ играчите, започват да обиждат, ругаят, да блъскат с хак и др.
4) От къде сте? - София
5) Колко често и откога посещавате сървъра? - В сървъра влизам от 1 година редовно.
6) Имате ли опит с командите ? - Имам опит с командите. Бил съм админ и в други самп сървъри.
7) Данни за връзка - skype: player123

За да пуснете кандидатура за админ Вие трябва да сте регистриран/а минимум от 1(една) седмица във форума и да сте пуснали поне 3 доклада за нарушения в сървъра.

Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!

Ако бъдете отхвърлен имате право да пуснете кандидатура не по-рано от един месец (30 дена) след отхвърлянето на предишната!
По кандидатурите могат да пишат само членове на екипа! cheers

peanut
Admin

Posts : 7
Join date : 2019-08-31

https://bgsamp-br.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum